Volné pracovní pozice

Lektor všeobecné PP

Jednou do roka (obvykle na jaře) probíhá nábor zájemců o pozici lektora všeobecné primární prevence rizikového chování. Hledáme spolehlivé, nadšené a empatické studentky či studenty vysokých či vyšších odborných škol, kteří mají zájem o práci s třídními kolektivy i jednotlivci. Výhodou je možnost zapojit se do projektu na minimálně dva roky. 
Nabízíme průběžné kvalitní a akreditované vzdělávání, zkušenost se skupinovou i individuální prací s dětmi, dospívajícími a pedagogy ve spolupráci s lektorsky zkušenými kolegy a kolegyněmi. Spolupráci na DPP a možnost plnění praxe v rámci studia. 

letak

 

Lektor selektivní PP

Průběžně přijímáme posily na pozici lektora selektivní primární prevence rizikového chování. Hledáme spolehlivé, nadšené a empatické studentky či studenty vysokých či vyšších odborných škol, kteří mají zájem o práci s třídními kolektivy i jednotlivci. Podmínkou je dosažení vzdělání aspoň bakalářského stupně, praxe v oblasti primární prevence aspoň dva roky a aspoň započatý sebezkušenostní výcvik (v související oblasti).
Nabízíme zkušenost se skupinovou i individuální prací s dětmi, dospívajícími a pedagogy ve spolupráci s lektorsky zkušenými kolegy a kolegyněmi. Rozsah spolupráce podle domluvy, možnost plnění praxe při studiu či další pracovní rozvoj v rámci profese.